INSTYTUT NAUK O POLITYCE I ADMINISTRACJI

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Szanowni Państwo,

Jak co roku ruszyły właśnie prace związane z organizacją kolejnej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Tegoroczny Festiwal odbędzie się pod hasłem "Życie na pograniczu światów - powrót z cyberprzestrzeni" i planowany jest w terminie 15-17 października 2020 r. Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli chcielibyśmy aby wydarzenia festiwalowe odbyły się w sposób tradycyjny. Jeśli jednak nie będzie to możliwe zostaną one przeniesione do Internetu.

Zachęcam wszystkich Państwa do udziału w Festiwalu i zgłoszenia propozycji swoich wykładów i warsztatów. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekam do połowy września. W zgłoszeniu proszę zaznaczyć, czy w przypadku zajęć on-line zgadzacie się Państwo na ich rejestrację i późniejsze udostępnienie np. w serwisie YouTube.

Z wyrazami szacunku,
Bartłomiej Suchodolski
Koordynator Wydziałowy Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach na Wydziale Nauk Społecznych