ИНСТИТУТ ПОЛИТОЛОГИИ И АДМИНИСТРИРОВАНИЯ

Естественно-Гуманитарный Университет в г. Седльце

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 21 października 2021 roku Rada Dyscypliny nauki prawne Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie nadała stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne Pani dr Katarzynie Wojewodzie-Buraczyńskiej.

Pani Profesor składamy serdeczne gratulacje!

Zdjęcie przedstawia Adę Jarczyk na tle czerwonej ściany z żółtym napisem Mi Caracas.

22 października odbyło się na spotkanie pt. "Utknąć w Wenezueli na pandemię, czyli mój rok w Caracas", które poprowadziła youtuberka i podróżniczka Adrianna Jarczyk (Gonna Travel).

Grafika promująca Konferencję "Doktryn Polityczno-Prawnych w ujęciu historycznym i współczesnym"

18 czerwca 2021 roku Studenckie Koło Naukowe Pasjonatów Prawa „Themis” wraz z Studenckim Kołem Naukowym Historyków zorganizowało zdalnie „Ogólnopolską Konferencję Naukową Doktryn Polityczno-Prawnych w ujęciu historycznym i współczesnym”, w której udział wzięło w sumie 23 prelegentów z 8 polskich uczelni.

Grafika promująca Podyplomowe Studia Administracji i Finansów Publicznych

Zapraszamy na Podyplomowe Studia Administracji i Finansów Publicznych. Więcej informacji.

 

Grafika promująca Dzień Otwarty


Ciekawi Cię jak to jest studiować w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach?

Dobrze się składa! 19 kwietnia 2021 r. miał miejsce wirtualny Dzień Otwarty. Podczas tego dnia mieliście wyjątkową możliwość poznania naszych studentów, wykładowców i absolwentów. Zadania im nurtujących Was pytań dotyczących studiów oraz wysłuchania ciekawych przygotowanych przez nas specjalnie dla Was wystąpień. Wierzymy że każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie.