ИНСТИТУТ ПОЛИТОЛОГИИ И АДМИНИСТРИРОВАНИЯ

Естественно-Гуманитарный Университет в г. Седльце

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór studentów na wyjazdy na studia (SMS) w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022. Rekrutacja będzie przeprowadzona przez komisje wydziałowe do dnia 05.11.2021 r.

Na stronie https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/studia-za-granica-erasmus-plus znajduje się Zarządzenie nr 68/2021 Rektora UPH z dnia 24 maja 2021 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.

W procesie rekrutacji należy złożyć następujące dokumenty:

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem wydziałowym:

Dalszych informacji udziela Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą, nr. wew. 1961.